Hlavní stránka Hlavní stránka www.fotbalovy-talent.cz - Máte doma příštího Maradonu?

Trénink v FC Chelsea

Trénink ve fotbalovém klubu Chelsea

Tři chlapci z našich stálých klientů byli mezi šestkou nejlepších a zúčastnili se tréninku v proslulém fotbalovém klubu Chelsea v Londýně ve dnech 21.10. - 27.10.2008.

Podívejte se do fotogalerie z této akce.

Celkem dva Češi a čtyři Poláci z námi pořádaných letních fotbalových kempů v Barlinku (Polsko), a to na základě jejich výsledků z fotbalově-technických dovedností, měli, díky našemu partnerovi Adidas Polska, možnost zatrénovat si v jednom z nejlepších klubů na světě Chelsea Londýn. Trenér Milan Zaplatílek a psycholog Hana Cygan s sebou vezli tři chlapce, z nichž jsou tři našimi stálými klienty, a dva byli téměř na všech našich fotbalových kempech.

Program zahrnoval samozřejmě i možnost porovnat svoje síly s mladými talenty z Chelsea Football Academy v jejich tréninkovém "svatostánku" Cobham Centre. A co více, dva nejstarší chlapci měli možnost hrát za slavnou Chelsea i přátelský zápas!

Kromě tréninku chlapci mohli vidět na vlastní oči zázemí hlavního hřiště Stamford Bridge a národní stadion Wembley. Nesmírným zážitkem byla atmosféra při zápase ligy mistrů s AS Řím, zápas Premier League s Liverpoolem, jakož i trénink hlavního mužstva s autogramiádou všech hráčů Chelsea v čele s trenérem Scolarim.

Vítězové Soccer Skills - a těmi šťastnými zúčastněnými tedy byli:
 • v kategorii 7 - 10 let:
  • 1. místo: David Kabíček (ČAFC Praha)
  • 2. místo: Nikodem Jakubiak (Błękitni Stargard Szczeciński)
 • v kategorii 11 - 12 let:
  • 1. místo: Mateusz Kunik (Znicz Pruszków)
  • 2. místo: Marcel Koziorowski (SKP Słupca)
 • v kategorii 13 - 15 let:
  • 1. místo: Tomáš Kabíček (FC Motorlet Praha)
  • 2. místo: Tomasz Koziorowski (Warta Poznań)

Slovo trenéra Milana Zaplatílka

Trenér Milan Zaplatílek

"Potvrdila se moje cesta a filozofie trénování mládeže - naši i polští chlapci ani trochu nezaostávali ve speciálních technických trénincích, které (po shlédnutí tréninku na Chelsea) jsou náplní téměř totožné s mými tréninky. Bohužel prakticky všichni zaostávali ve vlastní hře - fotbalu, což je důsledek našeho systému, kde se nehraje a neučí vlastní hře - fotbalu, ale počítají se hlavně výsledky, body či branky.

Ze své pozice gratuluji všem chlapcům za to, že jinak velice dobře obstáli v konkurenci vybraných hráčů Chelsea. A za nás všechny velice děkuji firmě Adidas Polska a jejímu zástupci, panu Krzyszku Luczakowskiemu, za umožnění takového tréninkového výjezdu a prožití, pro každého fotbalistu, krásných a vyjímečných chvil."

Fotogalerie z této akceKontakt: Milan Zaplatílek; Tel.: +420 602 610 157; e-mail: info@fotbalova-skola.cz

Poslední aktualizace této stránky: 11. 1. 2013, 15:07